Demokrat Parti seçim ateşini Aydın’da yaktı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, yerel seçimler için Türkiye’deki ilk adayını Buharkent’te açıkladı. Demokrat Parti’nin Buharkent Belediye Başkan Adayı Fatih Yıldırım oldu.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal 2024 Yerel Seçimler’in ateşini Aydın’da yaktı. Aydın’ın Buharkent ilçesine gelerek parti binası açılışı gerçekleştiren Genel Başkan Uysal, Demokrat Parti’nin ilk adayını Buharkent’te açıkladı. Mevcut Buharkent Şoförler Odası Başkanlığı yapan Fatih Yıldırım’ın adaylığını duyuran Uysal, Buharkentliler’den destek sözü istedi.

“KIVILCIMI BUHARKENT’TEN BİZ YAKACAĞIZ”

Buharkent’in ayrımcılık yapılmadan yönetileceğini söyleyen Demokrat Parti Buharkent Belediye Başkan Adayı Fatih Yıldırım, “Başım dik, anlım açık bir şekilde bugün burada karşınıza çıktım. Adayım. Önümüzdeki dönemde kimsenin kuşkusu olmasın, şimdiye kadar görev aldığımız yerlerde nasıl birlik beraberlik sağladıysak, mücadele ettiysek bundan sonra da Buharkent için bunun mücadelesini vereceğiz. Buharkent’te birlik ve beraberlik adına elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ayrıştırmadan, dövüştürmeden, dedikodu yaptırmadan. Kendimiz konuşacağız, kendimiz dinleyeceğiz. Her türlü eleştiriye de açığız. Bu ilçeyi Hz. Ömer’in adaleti ile yöneteceğiz. Bu ilçeyi Demokrat Parti çatısı altında toplayacağız. Eğer Türkiye’de ateşlenmeyi bekleyen bir Demokrat Parti kıvılcımı varsa, biz bu ateşi 31 Mart’ta Buharkent’ten yakacağız. Ben bu yola çıktım. Ben bugünlere gövdemi taşın altına koyarak geldim, bugün gövdemi taşın larından alıyorum. Taşın üstüne başımı koyuyorum. Hz. İsmail’in boynunu kesmeyen bıçak, benim boynumu kesecek mi göreceğiz. Ben hepinize güveniyorum. “ dedi

Yukarı Çık