Demokrat Parti’de Ödemiş adayı belli oldu

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, partilerinin ilçe kongresi programını açıkladı. Genel Başkan Gültekin Uysal’ın da katılacağı programda Gazeteci Dilek Acar Güleç’in belediye başkan adaylığı resmen duyurulacak.

Ateş açıklamasında “Demokrat Parti Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal, Milletvekillerimiz Sayın Haydar Altıntaş,  Sayın Salih Uzun,  Sayın Cemal Enginyurt, genel başkan yardımcılarımız,  il başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz Demokrat Parti Ödemiş İlçe Kongremiz ve Ödemiş Belediye Başkan Adayı açıklamamıza Tüm Halkımız davetlidir. Bu seçimde 1946’da Demokrat Parti’nin doğuşunda olduğu gibi aynı heyecan ile iddialıyız. Daha yaşanır, gelişmiş Ödemiş’i birlikte kuracağız. Ödemiş’i kaderine terk edilen bir ilçe olmaktan çıkaracağız. Bütün hemşehrilerimizi kongremize ve aday açıklamamıza bekliyoruz. Bize vereceğiniz destek, Ödemiş’in aydınlık geleceğine sahip çıkmak olacaktır. Bugüne kadar hangi partiye oy vermiş olursanız olun. Biz bu ülkenin birleştirici gücü olmayı, ortak akıl ile birlikte yönetmeyi amaç edindik” dedi.

“KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN GELECEĞİN MODERN VE GELİŞMİŞ ÖDEMİŞ’İNİ BİRLİKTE KURACAĞIZ”

Ödemiş Belediye Başkanlığı için adaylığı duyurulacak olan Yerelgüç Gazetesi’nin sahibi, Gazeteci Dilek Acar Güleç, “Ödemiş sevdalısı hemşehrilerimiz ile kimseyi ötekileştirmeden geleceğin modern ve gelişmiş Ödemiş’ini birlikte kuracağız. Doğru projeler ile hayalimizdeki Ödemiş’i birlikte inşa edeceğiz. Ödemiş’i gerçekten seven tüm hemşehrilerimizi büyük ve gelişmiş Ödemiş davamızda yanımızda görmek istiyoruz. Makama değil, hizmete talibiz. Ödemiş’in kaderini değiştirmek adına çıkmış olduğumuz bu yolda ülkesini, milletini, devletini, Ödemiş’i seven herkesi yanımızda görmek istiyorum” dedi.

Kaynak: Ege’de Son Söz

Yukarı Çık