Enginyurt’tan Erdoğan’ın yüzünü kızartacak paylaşım: Bu fotoğraftaki kim?

Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Riyad’da çekilen bir fotoğrafını ve daha önce söylediği sözleri paylaşarak “Bu fotoğraftaki kim çıkaramadım” diye dalga geçti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mısır Devlet Başkanı Mursi’nin sosyal medyada gündem olan fotoğrafını paylaşan Cemal Enginyurt “Bu fotoğraftaki kim çıkaramadım” diye sordu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz yerel seçimlerde “Pazar günü Sisi mi diyeceğiz, Binali Yıldırım mı diyeceğiz? Mesele bu kadar önemli.” ifadelerini kullanmıştı. Sisi’yle ilgili çok daha sert ifadeler kullanan Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Zirvesi kapsamında gittiği Suudi Arabistan’da kendisiyle bir araya geldi.

BU FOTOĞRAFTAKİ KİM ÇIKARAMADIM
İkilinin samimi halleri dikkat çekerne Demokrat Parti İstanbul milletvekili Cemal Enginyurt, Erdoğan’ın daha önce Sisi hakında söylediği sözleri ve Riyad’da çekilen bir fotoğrafı paylaşıp “Sisi darbeci demiştin. İstanbul seçimlerinde Binaliye mi vereceksiniz, Darbeci Sisi’yemi?diye yıkmıştın ortalığı. Bu fotoğrafta ki kim? Pek çıkartamadım.” diyerek Erdoğan’ı ti’ye aldı.

Yukarı Çık